Wynajem kampera ułatwia wypoczynek!

Las, wygoda, elektryczność. Słowa te zdecydowanie nie kojarzą nam się ze sobą. Każde z osobna kojarzy nam się bardzo dobrze. Co więc jeżeli udałoby nam się je połączyć?

Połączenie takie jest możliwe i – co najwazniejsze – ogólnodostępne! KAMPER.
Jednodniowy wyjazd z rodziną za miasto, weekendowa wycieczka ze znajomymi czy długi weekend na mazurach. To wszystko możliwe jest właśnie dzięki samochodowi kempingowemu.

Wypoczynek na łonie natury jest bardzo przyjemny, w niektórych przypadkach jednak bardzo uciążliwy. Komary, padający deszcz czy brak dostępu do prądu czy bieżącej wody w przypadku wyjazdu z dziećmi w większości zmusza nas do ograniczonego wyboru miejsc na wypoczynek. Wynajem kampera rozwiązuje te problemy! Samochód kempingowy zwany właśnie kamperem wyposażony jest między innymi w łóżko, toaletę z prysznicem, aneks kuchenny czy szafki. To wszystko w połączeniu z prądem dostępnym z akumulatora oraz podgrzewanej wody ze specjalnego zbiornika umożliwiają wypoczynek na łonie natury w niemalże domowych warunkach. A to wszystko przy zachowaniu maksymalnej mobilności.

Jednak co z gabarytami? Czy na prowadzenie takiego samochodu trzeba posiadać specjalne uprawnienia? Absolutnie NIE!
Kamper prowadzi się w taki sam sposób jak każdy inny samochód osobowy a do jego prowadzenia wystarczy prawo jazdy kategorii B uprawiające do prowadzenia samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3.5 tony.

Czy do korzystania z kampera wymagane są jakieś specjalne umiejętności? Nie. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna ponieważ sprowadza się do pilnowania stanu akumulatora czy stanu wody w zbiornikach. To całkiem niewiele jak za tak wiele możliwości, prawda?

W Polsce kampery nadal nie są tak popularne jak na zachodzie europy co nie znaczy, że to się nie zmienia. Coraz więcej Polaków dostrzega bowiem masę zalet płynących z korzystania z samochodów kempingowych przez co cieszą się one nieustannie rosnącą popularnością. Wynajmij kampera i przekonaj się jak bardzo ułatwia on Twój wypoczynek!