osocze

Wampirzy lifting w walce ze starzeniem skóry

Osocze bogatopłytkowe kraków to preparat, który przygotowany jest z krwi pacjenta, który poddaje się zabiegowi tak zwanego wampirzego liftingu. Wbrew powszechnej opinii, wampirzy lifting nie jest operacją plastyczną, a zabiegiem. Lekarz wykonuje serię wszyrzyknięć wykorzystując przy tym osocze bogatopłytkowe kraków.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg wampirzego liftingu dedykowany jest zarówno osobom, które pragną pozbyć się zmarszczek, ale również tym, które zmagają się z uszkodzeniami stawów oraz ścięgien. Osocze bogatopłytkowe kraków zawiera dużą ilość płytek krwii oraz czynników wzrostu, które przyczyniają się do zachodzenia procesów regeneracyjnych. Zabieg jest również polecany dla osób borykających się z problem nadwrażliwości na botoks. Osocze bogatopłytkowe kraków pozwoli również przeciwdziałać powstawaniu tak zwanych kurzych łapek.

osocze

Zabieg nie tylko dla Pań

Mówiąc o liftingu, przyjęło się, że jest to zabieg wyłącznie dla Pań. Oczywiście z zabiegu mogą skorzystać nie tylko Panie chcące pozbyć się niedoskonałości. Panowie, którzy chcą przeciwdziałać łysieniu również powinni rozważyć wampirzy lifting, gdyż osocze bogatopłytkowe kraków skutecznie pobudza wzrost włosów. Kolejnym benefitem wynikającym z wykonania zabiegu jest znaczne zagęszczenie włosów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Zapraszamy do kontaktu – https://laser-frakcyjny-krakow.pl/wampirzy-lifting/