Usuwanie blizn laserem Kraków

Wiele osób zmaga się z bliznami. Mogą to być blizny potrądzikowe, blizny po ospie wietrznej, po operacjach, a także po oparzeniach. Sprawiają one, że ludzie czują się źle we własnej skórze. Świetnym rozwiązaniem tego problemu jest zabieg usuwania blizn laserem Kraków.

Usuwanie blizn laserem

Laserowe usuwanie blizn Kraków polega na tym, że przy pomocy lasera skóra zostaje specjalnie uszkodzona, żeby następnie móc się od nowa zregenerować. Laserowe leczenie blizn Kraków to zabieg bezpieczny i nie wymagający długiej rekonwalescencji. Pojedynczy zabieg trwa od 30 do 60 minut, jednak aby utrzymać pełny efekt laserowego usuwania blizn kraków dobrze wykonać jest 3-5 powtórzeń. Efekty usuwania blizn laserem Kraków są uzależnione od rodzaju blizn, ich głębokości oraz umiejscowienia.

Laserowe usuwanie blizn Kraków

 Samo gojenie skóry po usunięciu blizn trwa od 7 do 10 dni. W tym czasie najpierw jest ona czerwona i opuchnięta, może piec, a następnie brązowieje i zaczyna się złuszczać.  W tym czasie bardzo ważna jest jej pielęgnacja. Należy używać natłuszczające kremy, kremy z filtrem przeciwsłonecznym, a także delikatne preparaty do mycia nie zawierające alkoholu. Gdy wykonamy zabieg usuwania blizn laserem Kraków nie wolno eksponować skóry na szkodliwe działania słońca, wiatru oraz mrozu. 

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu laserowe usuwanie blizn Kraków

Laserowe usuwanie blizn Kraków nie jest możliwe do wykonania gdy pacjent cierpi na atopowe zapaleni skóry, łuszczycę, aktywny trądzik lub opryszczkę, epilepsje, bielactwo. Laserowe leczenie blizn Kraków nie jest także wykonywane kobietom w ciąży lub karmiącym piersią.