Parę wiadomości dotyczących escape room w Warszawie.

W ostatnim czasie bardzo popularne okazało się słowo Escape Room (właściwie nawet dwa słowa). Jeszcze do niedawna nikt o tym nie wiedział a teraz bardzo często ludzie umawiają się i mówią, że wybierają się do escape room. Jeżeli ktoś dobrze zna język angielski wie, że dosłownie to znaczy pokój ucieczki. Niemniej jednak nie ulega kwestii, że nie wskazane jest przekładać każdych słów nazbyt dosłownie. Wobec tego na nasz język przełożono to jako pokój ucieczek. I taka też nazwa poczęła krążyć. O co tymczasem w istocie chodzi? Są to pomieszczenia, które powstały w najróżniejszych miastach i dostarczają one dużo zabawy ludziom. Żeby wybrać się do takiego miejsca trzeba uzbierać odpowiednią grupę. Musi być to kilka osób, które dadzą się razem zamknąć w jednym pokoju. Aby uwolnić się z tego pokoju trzeba rozwiązać szereg zagadek, które nie są takie banalne, dlatego lepiej wybrać się z większą liczbą osób do tego typu miejsca. Im więcej pomysłów tym lepiej.

W jaki sposób ciekawie spędzić noc

warszawa escape roomy

Rzecz jasna nie zapomnijmy, że na to wszystko mamy ograniczony czas. Musimy się pomieścić w limicie czasowym, by wyjść z tego pokoju. Natomiast musimy wszystkie łamigłówki rozwiązać poprawnie. Jeżeli zdołamy to wykonać to możemy się pochwalić, że escape room Warszawa został przez nas szczęśliwie zdobyty. Powiem szczerze, że nie byłem do tej pory w podobnym miejscu. A ponoć mam czego żałować, jako że mam kolegów, którzy z tego miejsca korzystają. Pokój ucieczek Warszawa postawił przed nimi serię skomplikowanych i złożonych łamigłówek do rozwikłania. Było ciężko, niemniej jednak im się udało. Uznali sami, że po udanym wydostaniu się mieli taką satysfakcję, że im się udało, jak nigdy. To im wykazało, że są rzeczywiście mądrzy i sprytni, że nawet w ograniczonym czasie są w stanie się zmieścić.

Escape room to nietradycyjny format frajdy

pokój ucieczek warszawa

Nie sądzicie, że jest to jakaś zachęta, żeby zgromadzić własną drużynę i wybrać się do tego miejsca? Nie ma nad czym się zastanawiać. Jest to doskonała zabawa na nadchodzący weekend. Starczy w Google wpisać: Warszawa Escape Roomy i będziemy mieć pojęcie gdzie skierować się dokładnie, aby zdołać doznać jednej z najciekawszych przygód w swoim życiu. Na pewno będzie super.