Parę rad co do troszczenia się o pojazd dla prawdziwych miłośników

Czym potrafi być dla mężczyzny jego auto? Zwykle staje się po prostu machiną, obiektem służącym do wożenia się z lokalizacji A do położenia B. Bywa to bezosobowa machina, niczym nadzwyczajnym się nie różniąca, od choćby ekspresu do kawy.

Ja natomiast należę do drugiej grupy właścicieli pojazdów. Do grupy, dla której wyłącznie wyrażenie „właściciel” jest nieco niestosowne. My nie posiadamy samochodu, my z nim egzystujemy. Przystaję do grupy postaci, które w pozątkowej piątce najczęściej włączanych witryn internetowych, posiadają sklepy z częściami, detailing wnętrza warszawa, bądź fora zadedykowane posiadanemu przez nas modelowi.

To właśnie my bywamy owymi mężczyznami, o których krążą dowcipy oraz miejskie historie, traktujące o naszych problemach z stworzonymi przez nas trójkątami. O familii faceta, pojazdu plus dziewczyny. To o nas dziewczyny powiadają: dorośli chłopcy oraz ich zabaweczki. No i w końcu, to my jesteśmy herosami historii o gościu co spać nie daje rady, bo śnią mu się koszmary o rozlane kawie w samochodzie oraz grzęźnięciu w stosie ulotek o makabrycznej treści: czyszczenie tapicerki skórzanej warszawa. Tak, nam naprawdę śnią się tego typu sny.

FlashDetailing


Kochamy nasze auta, bywają dla nas nie tylko pasją, co metodą na byt. Nie wyobrażamy sobie życia bez tego typu kupki gruchotu. Przydajemy im nazwy i gniewnie na nie przeklinamy, kiedy zaznają dysfunkcji. Nie znaczy to oczywiście, iż wszelką renowację przeprowadzamy na własną rękę. Bycie takim maniakiem konotuje mienie umiejętności reperowania pojazdów mechanicznych. Uwielbiamy, jak ktoś z ogromną wiedzą cacka się naszym czterokołowcem. W każdym calu jak rodzic, który drzemie idyllicznie, wiedząc, że nad jego dzieciakiem czuwa perfekcyjny zawodowiec. Z tego powodu nierzadko wyszukujemy adekwatnych dla nas lokalizacji, miewamy przez to wypełnione kieszenie informacjami o jednostkach, gdzie jest najlepsza impregnacja tapicerki skórzanej warszawa itd.

Czy to choróbsko? Niektórzy w taki sposób twierdzą. Jednak… jak bardzo my wielbimy na nią cierpieć!

Źródło: FlashDetailing