masażysta w krakowie

Masaż leczniczy Kraków

Czym jest masaż leczniczy Kraków?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to masaż, którego celem jest lecznicze oddziaływanie na tkanki pacjenta. W tym celu wykorzystywane są specjalne techniki podczas masaż leczniczy Kraków, takie jak np. głaskanie, ugniatanie, rolowanie, naciskanie, masaż poprzeczny lub inne metody zaczerpnięte nawet z terapii manualnej. Wszystkie te działania mają na celu przyśpieszenie przepływu krwi i związków odżywczych do obolałych i chorych okolic ciała. Masaż leczniczy Kraków stanowi doskonałe rozwiązanie w momencie kiedy zaczynają nas męczyć różne bóle np. kręgosłupa.

Jak działa masaż leczniczy Kraków?

Usprawnia on przepływ krwi oraz chłonki w żyłach i naczyniach chłonnych. Pozbywa się zbędnych substancji przemiany materii i doprowadza w ich miejsce elementy odżywcze, czym przyspiesza regenerację.

Masaż leczniczy Kraków
Masaż leczniczy Kraków

Dla kogo jest masaż leczniczy Kraków?

Na masaż leczniczy kraków decydują się osoby po kontuzjach, lub niedające sobie rady z bólem pleców, karku lub barków. Bardzo często z takiego zabiegu korzystają również osoby niepełnosprawne lub po zabiegach chirurgicznych, takimi osobami są np. kobiety po mastektomii.

Wybierając osobę, która ma wykonać masaż poprawnie, należy wybrać się do masażysty, fizjoterapeuty, rehabilitanta, gdyż są to osoby pewne. Jednak warto wcześniej sprawdzić kwalifikacje osoby, do której chcemy się wybrać.

Masaż leczniczy Kraków ma wiele zastosowań. Pomaga m.in. na:
przeciążeniowe bóle kręgosłupa,
dolegliwości reumatyczne,
urazy, złamania kończyn,
zaburzenia napięcia mięśniowego.

Dowiedz sie więcej na https://medichouse.com.pl/masaz-leczniczy/