Jakiego typu rozrywki gwarantują Mazury?Mazury to niezwykle intrygujący i fascynujący kierunek ciepławych, wakacyjnych wycieczek. taki rejon polski, bogaty w jeziora oraz lasy, proponuje podróżnikom mnóstwo rozrywek.
Czy istnieje cokolwiek bardziej przyjemnego, niż ranna podróż do puszczy, z jakiej zawrócić można z koszykiem przepełnionym grzybami? A może wypłynięcie na wodę, by cieszyć się relaksem i urokiem mazurskich jezior? O ile na grzybobranie zdołamy wybrać się na nogach, rowerkiem czy autem, to wyprawa wodna oferuje nam troszkę więcej kłopotów. Głównym z nich będzie czarter jachtu Mazury mają wiele uroczych punktów, gdzie jest szansa wyczarterować własny wodny środek lokomocji. Jedną z tego typu miejscowości jest Giżycko, które jest nazywane żeglarską stolicą Polski. Giżycko leży w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich nieopodal jeziora Niegocin (trzecim co do wielkości w KWJM). Przy tym malowniczym akwenie co roku odbywa się sporo ciekawych imprez oraz spotkań.
Jedną z tego rodzaju atrakcji jest pokaz akrobacji lotniczych. Jest możliwość by postarać się o ustalenie, iż akrobacje lotnicze przy jeziorze to wydarzenie przynajmniej na skalę Europy. Cudownym pomysłem jest wyczarterowanie jachtu a następnie obserwowanie pokazów samolotowych wprost z tafli jeziora Niegocin. W pokazach udział biorą znani akrobaci z całej Polski, również Europy. Prowadzącym imprezkę jest rozpoznawalny z show „Jeden z dziesięciu” Tadeusz Sznuk, admirator lotnictwa.
odmiennymi miejscowościami wartymi zainteresowania są dajmy na to równie cudowne Mikołajki ze wspaniałym hotelem czy Mrągowo powszechne między innymi z festiwalu muzyczki country.

Zobacz:
mazury jachty
Jak widzisz, Mazury to wspaniały pomyślunek na odpoczynek, lub nawet weekendowy wypad. O ile oczekujesz odpocząć oraz wyciszyć się, tym samym spędzając czas żywo, nie zastanawiaj się dużo. Bogactwo imprez, festiwali i przeróżnych targów nie zezwoli ci się nudzić, a dobrodziejstwa natury zapewnią ci błogi i zrównoważony spokój.