Jak na przykład zatroszczyć się o własne dziecko w ciągu snu

Współczesny rozwój technologii plus coraz to nowsze rozwiązania nie tylko upraszczają nam opiekowanie się dzieckiem, ale są również w pełni bezpieczne oraz komfortowe w stosowaniu. Płaska główka bobasa to ogromnie częsta przypadłość, z jaką starają sobie poradzić rodzice niemowlaków.

Przez to, że dzidziuś większość swojego czasu jest ułożony w pozie poziomej, jego czaszka narażona jest na ciągły dotyk z sztywnym podłożem, wytwarzając nacisk na miękkie w dalszym ciągu kości głowy maluszka. Poduszka Mimos to wyrób leczniczy, jaki przystosowuje się do kształtu głowy każdego bobasa a także zapobiega powstawaniu nacisku główki bez przymusu przemiany pozycji dziecka. Jest również dobrym wyjściem w sytuacji, jak spłaszczony punkt na czaszce bobasa już zdąży się otworzyć.
Za sprawą poduszki główka nie jest narażona na dalsze zdeformowania i ma okazję naturalnego wyrównania i powrócenia do kształtu, jeżeli zastosowana będzie przed zakończeniem 6. miesiąca życia niemowlęcia. Poduszka została sporządzona z certyfikowanej dzianiny OEKO-TEX, posiada certyfikaty CE, TUV oraz EN71, uformowana została w najświeższej technologii trójwymiarowej, składa się w 94% z powietrza, przez co cera niemowlęcia nie poci się oraz jest niezwykle pewna w użytkowaniu. To szczególnie specjalnie wybrana a także pionierska poliestrowa budowa poduszki gwarantuje bardzo dobrą przenikalność powietrza. Zabezpiecza przed duszeniem.

Produkt marki Mimos, ze względu na kompaktowe rozmiary, jest także perfekcyjnym rozwiązaniem w czasie trwania podróży – miękki materiał, z którego została stworzona, ułatwia usypianie naszemu bobasowi w wszystkich kondycjach. Można użytkować ową w wózku, w nosidełku bądź w kojcu. Jest ogromnie banalna w używaniu, jej forma przystosowuje się do pozy dzidziusia, przez co nie trzeba zmieniania położenia bobasa podczas snu. Jest wykonana z szybkoschnącego artykułu, który pozwala na regularne pranie w pralce.