Firmowe imprezy nie muszą być bezbarwne. Dj wodzirej rozrusza każdego!

Nasza jednostka w poprzednim miesiącu uruchomiła nową filię trudniącą się produkcją nadzwyczajnych wodoodpornych farb szybkoschnących do pokrywania pokryć dachowych i wiat które są wyeksponowanie na negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych. Zarząd postanowił celebrować to wydarzenie w szumny sposób i zadecydował o urządzeniu potańcówki dla kompletnej drużyny firmy liczącej ponad sto osób. W owym zamiarze załatwiliśmy nadzwyczajnie zaaranżowaną salę zlokalizowaną w centrum naszego miasta, gdzie zaprosiliśmy DJa i twórców satyrycznych, którzy rozbawili każdego obecnego gościa do łez. Cała impreza przebiegła według planu, a celebrowanie otwarcia nowej filii naszej działalności przebiegło w sposób dostojny, a zarazem beztrosko. Michał dopomógł mi w wyborze kabareciarzy i dodatkowo poradził jakiego DJa wybrać na tę okoliczność.

Razem sprawdziliśmy w internecie frazę: „dj wodzirej śląsk” aby zatrudnić na firmową zabawę oryginalnego profesjonalistę w swym fachu, który swymi niecodziennymi i powalającymi wyborami muzycznymi rozbawi i będzie z radością przyjęty przez wszystkich gości na imprezie.

dj wodzirej śląsk


Sięgając po cuda technologii daliśmy radę skontaktować się ze wspomnianym DJem, którego sztuki udało się nam odsłuchać na jednej z powszechnie przystępnych witryn online do odtwarzania plików video. Bardzo raduje mnie to, że nasze kierownictwo jest bardzo współczesne oraz nie ucieka od wykorzystywania ciekawych strategii integracyjnych poza budynkiem naszej firmy. Jakkolwiek nadrzędnym mottem naszej firmy jest zrzeszanie fachowców, znających się na materiach przedmiotowych działalności naszej firmy, a także osób z poczuciem humoru, o ekstrawersyjnych inklinacjach. Dzięki takiemu nastawieniu do funkcji oraz pracowników już od przeszło czternastu lat upajamy się tak dużym zainteresowaniem, nie tylko pośród samych własnych klientów, ale też pośród pełnej załogi a także poszczególnych pracowników.