Ciekawe fakty odnośnie listwy boniowe.

Nudzi Cię bezbarwny i nudny wygląd fasady? Szukasz czegoś co przykuje wzrok nawet najbardziej zamyślonego przechodnia? Współczesne metody architektoniczne zapewniają osiągnięcie wymarzonego efektu, w krótkim czasie.

Listwy boniowe to dekoracyjne rowki uzyskiwane w elewacji, które dodają każdej nieruchomości indywidualności oraz niepowtarzalności. Dzięki zastosowaniu wyjątkowych metod a także sprzętu realne jest wykonanie listw o rozmaitej szerokości, co daje nieograniczone możliwości złączeń architektonicznych.

listwy boniowe

W dodatku listwy boniowe można malować na przeróżne kolory co zapewnia ich perfekcyjne zaadaptowanie do każdego wariantu fasady. Produkt jest trwały a także mało podatny na uszkodzenia, w związku z tym bez obawy zdoła być przewożony nawet w najdalsze miejsca. Zarówno w trakcie transportu, jak i po zamontowaniu listwy nie zniekształcają się i są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Szczególnie skonstruowane łączniki, zapewniają olśniewające złączenie między każdymi częściami. Ciągłość połączenia oraz precyzyjnie dostosowane wielkości narożników, będą poprzez długie lata cieszyły oczy posiadaczy, przybyłych oraz przechodniów. To tymczasem nie koniec szeregu plusów listw boniowych. Zaletą, która wyraźnie odróżnia je na tle pozostałych fragmentów dekoracyjnych jest prostota montażu.

listwy boniowe

Wystarczy prawidłowo odmierzyć wysokość, na jakiej mają znajdować się listwy boniowe, określić pasujący poziom i wyciąć rowek. Następnie zachodzi nakładanie kleju oraz dokładne przyklejanie listwy. Na koniec wystarczy porządnie docisnąć przyklejone części, zazbroić i pomalować. Starczy poświęcić trochę swojego czasu i podjąć wyzwanie ładnej fasady, a już po niedługim czasie powroty do miejsca zamieszkania lub pracy będą przyjemniejsze. Dekoracyjne fragmenty wzbudzą także zaciekawienie i zainteresowanie niejednego gościa. Efekt zadowolenia gwarantowany!