ogrody-wertykalne

Bo wystrój wnętrza jest ważny!

Jesteś chodzącą biblioteką pomysłów.

 

ogrody-wertykalne

Masz poczucie stylu godne wielkich projektantów, pragniesz także urządzić swoje mieszkanie według pomysłu. Jednym z wyjątkowych miejsc, w których możesz pokazać swój zmysł jest wybór akcesoriów do łazienki.

Nie ma żadnych granic

Prześcigamy się w nowoczesnych pomysłach, wystrój modny w zeszłym sezonie, w tym nie nadaję się do niczego. Powstają coraz to nowe serie produktów, które są tworzone przez profesjonalne firmy. Nie musimy nawet skończyć szkoły artystycznej, aby wkomponować kolejny dodatek w wystrój naszego domu a czasami mamy wrażenie, że produktów do naszej dyspozycji jest nawet zbyt wiele.

Wystarczy powiedzieć, iż sama gama kolorów jest w stanie zaniepokoić przeciętnego mężczyznę. Kilka odmian beżu, brązu czy też morskiej palety barw sprawiają, że można stracić nad tym głowę, a rozróżnienie poszczególnych odcieni jest dla niektórych zadaniem nie do wykonania.

Serie

Jeżeli chodzi o same serie produktów, wybór jest oczywiście równie duży. Poczynając od morskich, najbardziej sztampowych produktów, które zapewne kojarzą nam się z wystrojem u naszych rodziców, poprzez nowoczesne, awangardowe pomysły, które zadziwią przeciętnych użytkowników łazienki. W czym możemy wybierać? Mydelniczki, szafka pod umywalkę czy też pion do ogólnych akcesoriów to tylko niektóre z pomysłów, które możemy wykorzystać w naszym projekcie wyposażania łazienki.
ogrody-wertykalne

 

Łazienka jak nowa

Musimy pamiętać jednak, że akcesoria łazienkowe są gratką, ale nie dla wszystkich. Estetyka tego miejsca co prawda jest doceniana i amerykański naukowcy (a któż by inny) stwierdzili, że wystrój naszego domu ma ogólny wpływ na nasze samopoczucie. Pamiętajmy jednak o tym, że ozdabianie wnętrz jest raczej domeną kobiet. Dla przeciętnego mężczyzny kolor szafki czy też kształt mydelniczki nie ma znaczenia.